PTKM75R-40SM
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PTKM75R-40SM
JLCPCB Part #
C6953333
Package
SMD,14.5x14.2mm
Description
140mΩ 450mA 75uH ±10% SMD,14.5x14.2mm Power Inductors ROHS