PTKM250-40SM
MFR.Part #
PTKM250-40SM
JLCPCB Part #
C3221535
Package
SMD,14.5x14.2mm
Description
250mA 250uH 360mΩ ±10% SMD,14.5x14.2mm Power Inductors