PTKM10R-40SM
MFR.Part #
PTKM10R-40SM
JLCPCB Part #
C7030763
Package
SMD,14.5x14.2mm
Description
1.3A 10uH 20mΩ ±10% SMD,14.5x14.2mm Power Inductors ROHS