PTKM10R-50SM
MFR.Part #
PTKM10R-50SM
JLCPCB Part #
C6629964
Package
SMD,17.8x17mm
Description
1.7A 10mΩ 10uH ±10% SMD,17.8x17mm Power Inductors ROHS