PTHF75R-50
MFR.Part #
PTHF75R-50
JLCPCB Part #
C17639148
Package
Plugin,15.9x7.6mm
Description
1.6A 3.47A 45mΩ 75uH ±10% Plugin,15.9x7.6mm Power Inductors ROHS