PTHF50R-40SM
MFR.Part #
PTHF50R-40SM
JLCPCB Part #
C6256466
Package
SMD,14.5x14.2mm
Description
1.7A 110mΩ 50uH ±10% SMD,14.5x14.2mm Power Inductors ROHS