PTHF25-40SM
MFR.Part #
PTHF25-40SM
JLCPCB Part #
C3224511
Package
SMD,14.5x14.2mm
Description
25uH 3.38A 40mΩ ±10% SMD,14.5x14.2mm Power Inductors