PTHF200-50
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PTHF200-50
JLCPCB Part #
C17642154
Package
Plugin,15.9x7.6mm
Description
1.97A 140mΩ 1A 200uH ±10% Plugin,15.9x7.6mm Power Inductors