SP1008R-821H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
SP1008R-821H
JLCPCB Part #
C5924956
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
167mΩ 820nH 824mA ±3% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS