PTHF250-50
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PTHF250-50
JLCPCB Part #
C17413361
Package
Plugin,15.9x7.6mm
Description
1.84A 160mΩ 250uH 900mA ±10% 插件,15.9x7.6mm Power Inductors