PTHF150R-894H
MFR.Part #
PTHF150R-894H
JLCPCB Part #
C17678967
Package
Plugin,D=33mm
Description
150uH 35mΩ 6.5A 6A ±10% Plugin,D=33mm Power Inductors ROHS