PTHF100-894H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PTHF100-894H
JLCPCB Part #
C17415606
Package
Plugin,D=33mm
Description
100uH 23mΩ 7.1A 8A ±10% 插件,D=33mm Power Inductors