PT750-1700HM
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PT750-1700HM
JLCPCB Part #
C17511149
Package
Plugin,D=43.2mm
Description
280mΩ 3.7A 750uH ±15% Plugin,D=43.2mm Power Inductors