PTHF150-121VM
MFR.Part #
PTHF150-121VM
JLCPCB Part #
C17357672
Package
Plugin,20.3x12.7mm
Description
150uH 2.68A 3.3A 95mΩ ±10% 插件,20.3x12.7mm Power Inductors