PTKM250-121VM
MFR.Part #
PTKM250-121VM
JLCPCB Part #
C17516675
Package
Plugin,20.3x12.7mm
Description
160mΩ 2.07A 250uH 900mA ±10% Plugin,20.3x12.7mm Power Inductors