PTHF10R-50H
MFR.Part #
PTHF10R-50H
JLCPCB Part #
C17479598
Package
Plugin,D=15.9mm
Description
10mΩ 10uH 6A 7.36A ±10% 插件,D=15.9mm Power Inductors ROHS