RB5480-5-101K-RC
MFR.Part #
RB5480-5-101K-RC
JLCPCB Part #
C5858048
Package
Plugin,D=15.9mm
Description
100uH 2.1A 56mΩ ±10% Plugin,D=15.9mm Power Inductors ROHS