P3519R-122J
MFR.Part #
P3519R-122J
JLCPCB Part #
C6352159
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
1.2uH 2.87A 3.94A 36mΩ ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS