P3519R-222J
MFR.Part #
P3519R-222J
JLCPCB Part #
C7255925
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
2.2uH 2.47A 2.91A 48mΩ ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS