P3519R-822J
MFR.Part #
P3519R-822J
JLCPCB Part #
C5823356
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
1.11A 1.5A 239mΩ 8.2uH ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS