P3519-472J
MFR.Part #
P3519-472J
JLCPCB Part #
C17463126
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
1.61A 1.99A 110mΩ 4.7uH ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors