P3519R-472J
MFR.Part #
P3519R-472J
JLCPCB Part #
C5823354
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
1.6A 1.99A 114mΩ 4.7uH ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS