P1812R-332H
MFR.Part #
P1812R-332H
JLCPCB Part #
C17591015
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1.397A 3.3uH 323mΩ 750mA ±3% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS