PT75-980HM
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PT75-980HM
JLCPCB Part #
C17483536
Package
Plugin,D=24.9mm
Description
40mΩ 5.2A 75uH ±15% 插件,D=24.9mm Power Inductors