P1812R-333H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
P1812R-333H
JLCPCB Part #
C17405162
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1.578Ω 300mA 33uH 425mA ±3% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS