P160R-562GS
MFR.Part #
P160R-562GS
JLCPCB Part #
C17246482
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
260mΩ 5.6uH 644mA 687mA ±2% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS