3094-821KS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
3094-821KS
JLCPCB Part #
C17499071
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
300mΩ 400mA 820nH ±10% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors