P160R-471FS
MFR.Part #
P160R-471FS
JLCPCB Part #
C17388884
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.797A 2.231A 38mΩ 470nH ±1% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS