P160R-471GS
MFR.Part #
P160R-471GS
JLCPCB Part #
C17572615
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.797A 2.231A 38mΩ 470nH ±2% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS