P160R-471HS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
P160R-471HS
JLCPCB Part #
C17642184
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.797A 2.231A 38mΩ 470nH ±3% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS