P3519R-183J
MFR.Part #
P3519R-183J
JLCPCB Part #
C6625126
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
1.02A 18uH 354mΩ 913mA ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS