HF1008R-392G
MFR.Part #
HF1008R-392G
JLCPCB Part #
C17245330
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.95Ω 275mA 3.9uH ±2% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS