HF1008R-392F
MFR.Part #
HF1008R-392F
JLCPCB Part #
C17596517
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.95Ω 275mA 3.9uH ±1% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS