HF1008R-332G
MFR.Part #
HF1008R-332G
JLCPCB Part #
C17303571
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.9Ω 280mA 3.3uH ±2% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS