HF1008R-047K
MFR.Part #
HF1008R-047K
JLCPCB Part #
C17411270
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.32A 4.7nH 70mΩ ±10% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS