HF1008R-332J
MFR.Part #
HF1008R-332J
JLCPCB Part #
C17321788
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.9Ω 280mA 3.3uH ±5% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS