HF1008R-221K
MFR.Part #
HF1008R-221K
JLCPCB Part #
C17184258
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.15Ω 220nH 360mA ±10% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS