5022R-103G
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
5022R-103G
JLCPCB Part #
C17566677
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
10uH 610mA 900mΩ ±2% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS