HF1008R-180M
MFR.Part #
HF1008R-180M
JLCPCB Part #
C17562313
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
130mΩ 18nH 965mA ±20% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS