P3519-682J
MFR.Part #
P3519-682J
JLCPCB Part #
C17311792
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
1.47A 1.66A 140mΩ 6.8uH ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors