HF1008R-150M
MFR.Part #
HF1008R-150M
JLCPCB Part #
C17357073
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.053A 110mΩ 15nH ±20% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS