HF1008-272J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
HF1008-272J
JLCPCB Part #
C17643515
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.8Ω 2.7uH 285mA ±5% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors