EMI0603R-450
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
EMI0603R-450
JLCPCB Part #
C7272405
Package
0603
Description
1 400mΩ 450Ω@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS