DC780R-393K
MFR.Part #
DC780R-393K
JLCPCB Part #
C6539422
Package
Plugin,D=19.6mm
Description
17.5A 30mΩ 39uH 5.5A ±10% 插件,D=19.6mm Power Inductors ROHS