DC780-122L
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
DC780-122L
JLCPCB Part #
C6595821
Package
Plugin,D=19.6mm
Description
1.2uH 108A 11.4A 3mΩ ±15% Plugin,D=19.6mm Power Inductors