5022R-162J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
5022R-162J
JLCPCB Part #
C17463382
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.6uH 600mΩ 780mA ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS