S4924-331K
MFR.Part #
S4924-331K
JLCPCB Part #
C17512660
Package
SMD,12.8x6.1mm
Description
1.705A 1.705A 130mΩ 330nH ±10% SMD,12.8x6.1mm Power Inductors