5022R-362J
MFR.Part #
5022R-362J
JLCPCB Part #
C17323763
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
2.15Ω 3.6uH 415mA ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS