4922-331J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4922-331J
JLCPCB Part #
C7185957
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
330nH 6.5A 6.5A 9mΩ ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors