S4924R-823H
MFR.Part #
S4924R-823H
JLCPCB Part #
C17247018
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
120mA 2.44Ω 342mA 82uH ±3% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS